Aktualności

Zdjęcia z I, II i III turnusu obozów jeździeckich 2019


Na stronie umieściliśmy zdjęcia z I, II i III turnusu obozów jeździeckich 2019 zapraszamy do zakładki "Galeria zdjęć z obozów"
więcej...

Zdjęcia z I, II i III turnusu obozów jeździeckich 2017


Na stronie umieściliśmy zdjęcia z I, II i III turnusu obozów jeździeckich 2017, zapraszamy do zakładki "Galeria zdjęć z obozów"
więcej...

Galeria HUBERTUS 2016


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z HUBERTUSA 2016
więcej...

Zdjęcia z I, II i III turnusu obozów jeździeckich 2016


Na stronie umieściliśmy zdjęcia z I, II i III turnusu obozów jeździeckich 2016, zapraszamy do zakładki "Galeria zdjęć z obozów"
więcej...

Zimowe półkolonie


W tym roku po raz pierwszy OJ Kalumet zorganizował zimowe pólkolonie. Przez dwa tygodnie młodzi adepci jeździectwa szlifowali, pod okiem instruktorów, swoje umiejętności. W programie były m.in.nauka jazdy konnej, wykłady, prace stajenne. Ponadto nasi obozowicze mieli mnóstwo zajęć dodatkowych:zumbę, wyjazdy do
więcej...

Galeria HUBERTUS 2015


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z HUBERTUSA 2015
więcej...

PODSUMOWANIE MISTRZOSTW ŚWIATA 2015


Zakończyły się Mistrzostwa Świata w powożeniu zaprzęgami parokonnymi. Wyniki w klasyfikacji drużynowej zajęły odpowiednio Państwa 1. Węgry, 2. Włochy, 3. Niemcy W klasyfikacji indywidualnej wygrał Vilmos Lazar (Węgry), drugie miejsce zajął Zoltan Lazar (Węgry)a brąz wywalczył Jozsef Dibak z Włoch. Reprezentant Klubu "KALUMET"
więcej...

Trzymamy kciuki za naszych na Mistrzostwach Świata


Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi, które odbyły się 14-16 sierpnia w Bogusławicach dały dobre 5. miejsce reprezentantom Klubu Jeździeckiego Kalumet Boszkowo. Nasi zawodnicy Szymon John oraz Dominik Krawczyk z końmi Regolio
więcej...

Mistrzostwa Świata rozpoczęte!


Już w piątek ujeżdżenie a już za nami przegląd weterynaryjny oraz oficjalne otwarcie. Nasza drużyna w składzie Szymon John, Dominik Krawczyk i Paweł Krawczyk.
więcej...

Zdjęcia z I i II turnusu obozów jeździeckich 2015


Na stronie umieściliśmy zdjęcia z I i II turnusu obozów jeździeckich 2015, zapraszamy do zakładki "Galeria zdjęć z obozów"
więcej...


<<<  -  1  2  3  4  -  >>>

Ośrodek Jeździecki KALUMET
ul. Żeglarska 1A   64-140 Włoszakowice   Boszkowo

telefony: 603 270 260   607 601 499    
e-mail:
john@john.com.pl